MOBILNE DRUKARKI ETYKIET

Oferujemy szeroki wybór mobilnych drukarek etykiet!

Mobilne drukarki etykiet, przenośne drukarki etykiet w naszej ofercie. Przenośne drukarki są tak mobilne jak Ty! Są zaprojektowane, aby sprostać trudnym warunkom polowym, takim jak zapylenie, wilgoć i ekstremalne temperatury. Wytrzymują również fizyczne upadki, spowodowane przez nieuważnych użytkowników.

Mobilność tych niezwykle wytrzymałych, kompaktowych drukarek prowadzi w prostej linii do zwiększenia wydajności i dokładności w całym przedsiębiorstwie. Dzięki temu niejednokrotnie poprawia się obsługę klientów.

Połączenie bezprzewodowe przenośnych drukarek etykiet

Dostępne na rynku drukarki mobilne, oferują łączność bezprzewodową. W zależności od aplikacji drukarki a przedsiębiorstwie i funkcji tu spełnianych , opcje te obejmują:

  • Wi-Fi – umożliwia wpięcie drukarki przenośnej do Twojej sieci lokalnej WLAN, co uczyni ją dostępną praktycznie z każdego miejsca gdzie dostępny jest zasięg sieci WiFi
  • Bluetooth – ten typ połączenia jest doskonałym do połączeń drukarki z terminalami mobilnymi czy smartfonami (tabletami), ponieważ oba urządzenia „rozmawiają” ze sobą bezpośrednio, bez konieczności posiadania sieci bezprzewodowej WiFi. Ogranicza go jedynie odległość urządzeń od siebie

Mobilne drukarki etykiet charakteryzują się niewielkimi rozmiarami, dzięki czemu nie obciążają Cię oraz świetnie leżą w dłoni. Jako źródło zasilania wykorzystywany jest akumulator. Dostępna jest cała gama ładowarek dla tego typu urządzeń, mających możliwości ładowania samych baterii lub całych urządzeń, pojedynczo lub po kilka sztuk na raz.

Przenośne drukarki etykiet są zaprojektowane tak, aby móc je umieścić na pasku, a dzięki temu nie zajmować rąk podczas pracy np. na magazynie.

Większość modeli mobilnych drukarek etykiet to wersje termiczne (wydruk bezpośredni termiczny), mogące drukować zarówno na paragonach jak i etykietach termicznych.
Niektórzy producenci, jak np. Zebra P4T, oferują model mobilnej drukarki w wersji termotransferowej. W takim przypadku wydruk odbywa się na etykietach za pomocą kalki barwiącej. Dzięki temu zyskujemy niebywałą jakość i trwałość wydruków.

Mobilne drukarki etykiet – zastosowanie

Wykorzystamy je m.in:

  • na magazynie, gdzie magazynier musi szybko naklejać etykiety w miejscy gdzie się znajduje, bez konieczności wcześniejszego drukowania, lub przesuwania towaru pod drukarkę,
  • w pracy serwisanta, gdzie zależy nam na wydrukach bezpośrednio u Klienta,
  • przy pobieraniu różnego rodzaju opłat, np. za gaz, energię elektryczną,
  • podczas imprez masowych jak koncerty, gdzie jest potrzebny szybki wydruk biletu.

Przenośne drukarki etykiet – przykłady dostępne w naszej ofercie: Zebra ZQ320Sato PW2NXZebra ZQ110

Oprócz mobilnych drukarek etykiet oferujemy również materiały eksploatacyjne, części zamienne o raz prowadzimy serwis. Zachęcamy do kontaktu jeśli pojawią się dodatkowe pytania bądź trudności przy wyborze przenośnych drukarek.

ZAMÓW BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ

Mobilna drukarka etykiet ZQ110 DSG Centrum
Show Filters

Wyświetlanie wszystkich wyników: 63

Wyświetlanie wszystkich wyników: 63