PRZEMYSŁOWE DRUKARKI ETYKIET

Oferujemy niezawodne przemysłowe drukarki etykiet przystosowane do ciężkiej i ciągłej pracy w przedsiębiorstwie. Drukarki te charakteryzują się wzmocniona obudową, najczęściej metalową. Dzięki temu są odporne na wszelkie warunki panujące w miejscu pracy.

Sato CL6NX DSG Software
Show Filters

Wyświetlanie 1–32 z 113 wyników

Wyświetlanie 1–32 z 113 wyników

Urządzenia przemysłowe do zadań specjalnych

Do niewątpliwych zalet drukarek przemysłowych należy ich wytrzymałość. Już na pierwszy rzut oka widać materiały wyższej jakości. Są to elementy metalowe obudowy. Również elementy ruchome wewnętrzne są zbudowane z materiałów o podwyższonej wytrzymałości. Natomiast elementy plastikowe są ograniczone do minimum. Przemysłowe drukarki etykiet mogą pracować w trudniejszych warunkach środowiskowych, dzięki temu nadają się świetne do miejsc gdzie występuje zapylenie czy niekorzystna temperatura.

Przemysłowe drukarki jak sama nazwa wskazuje są przeznaczone do pracy przemysłowej, co za tym idzie potrafią wydrukować więcej i szybciej duże partie etykiet. Szybkość takich urządzeń jest kolejnym niewątpliwym atutem. Przemysłowe drukarki etykiet dzięki swojej większej budowie potrafią pomieścić więcej etykiet i tasiemki barwiącej. Przyczynia się to do zmniejszenia przestojów spowodowanych zmianą mediów. Większa obudowa daje możliwość wyposażenia drukarki w wiele funkcji niedostępnych dla swoich mniejszych braci. Są to m.in. wewnętrzny nawijak etykiet czy większy kolorowy wyświetlacz dzięki któremu mamy szybki dostęp do podstawowych ustawień.

Drukarki przemysłowe posiadają głowice drukujące o zwiększonej wytrzymałości , dzięki temu maja większą żywotność co przyczynia się do rzadszych serwisów. Co więcej są dostępne wersje z o szerokości głowicy większej niż 4’’ (10cm) co pozwala drukować etykiety w dowolnym formacie.

Specyficzną wersja drukarki przemysłowej do zadruku etykiet jest tzw. moduł drukujący. Jest to drukarka pozbawiona obudowy jako takiej i wyposażona w elementy mocujące. Dzięki temu można ja zastosować we własnych systemach drukujących, na taśmach produkcyjnych czy zamontować do innych maszyn. Również takie drukarki posiadamy w swojej ofercie

Gdzie można zastosować przemysłowe drukarki etykiet

Przemysłowe drukarki kodów znajdują zastosowanie w środowisku gdzie występują ciężkie warunki pracy. Takie drukarki są bardziej odporne na kurz. Ich metalowa obudowa zapewnia ochronę przed uszkodzeniem. Podzespoły gwarantują ciągłą prace przez 24 godziny na dobę. Drukarki wyśmienicie sprawdzą się:

  • zakładach produkcyjnych,
  • centrach przeładunkowych,
  • dużych piekarniach,
  • magazynach.

Oferta przemysłowych drukarek

W swojej ofercie posiadamy przemysłowe drukarki etykiet czołowych producentów: TSC, Zebra. Przykłady przemysłowych drukarek etykiet dostępnych w naszej ofercie: TSC MH340, TSC MH240, Sato S84-ex, Zebra ZE500TSC MH640T, Sato CL4NXZebra ZT600,

Oprócz sprzedaży drukarek przemysłowych nasza Firma zajmuje się również serwisem powyższych urządzeń. Posiadamy dostęp do oryginalnych części. Wieloletnie doświadczenie sprawia że każdy serwis jest wykonany dokładnie i na najwyższym poziomie. Zachęcamy do kontaktu.