SPRAWDZARKI CEN

Sprawdzarki cen

Sprawdzarki cen to urządzenia, które na dobre zagościły w sklepach. Dzięki nim klient ma możliwość własnoręcznego sprawdzenia ceny danego produktu. Odczyt odbywa się za pomocą kodu kreskowego umieszczonego na artykule. Po sczytaniu sprawdzarka odnosi  się do bazy towarowej i wyświetla podstawowe informacje o towarze takie jak nazwa, cena. Sprawdzarki najczęściej montuje się na powierzchniach pionowych: ścianach lub pólkach sklepowych.

Rodzaje sprawdzarek cen

Sprawdzarki cen występują w różnych konfiguracjach. Możemy wyróżnić urządzenia z czytnikiem kodów 1D i 2D. Ekrany mogą być dotykowe lub zwykłe, kolorowe lub monochromatyczne. Ze względu na połączenie występują modele z interfejsem LAN oraz bezprzewodowe Wi-Fi.

Dodatkowe funkcje

Sprawdzarki nie tylko wyświetlają informacje o produkcje. Częstą funkcją jest wyświetlanie konfigurowalnych komunikatów. Dzięki temu możemy wyświetlić informacje ważne dla klienta bądź występujące aktualne promocje. Najnowsze modele firmy Elzab są w stanie sygnalizować głosowo informacje o sczytanym towarze.

Przykłady dostępnych sprawdzarek:

Newland Nquire 232P-CNewland Nquire 231P-CNewland Nquire 232RW-C

elzab lft 2d
Show Filters

Wyświetlanie wszystkich wyników: 16

Wyświetlanie wszystkich wyników: 16