DRUKARKI KART PLASTIKOWYCH

Drukarki kart plastikowych to urządzenia, które na dobre zagościły w świecie Auto ID. W dobie wszechobecnej identyfikacja takie drukarki są wręcz niezbędną pomocą. Karty wydrukowane przy ich pomocy są nieodłącznym elementem każdego pracownika dużej firmy. Dzięki dodatkowym elementom takim jak element RFID, chip bądź pasek magnetyczny karta może być nośnikiem wielu informacji. Może być również wykorzystana jako klucz dostępu. Najnowsze drukarki kart są urządzeniami niewielkich rozmiarów. Są przez to łatwe do zainstalowania w wielu miejscach, wszędzie tam gdzie potrzebny jest wydruk karty na życzenie. Dzięki temu iż karta jest plastikowa jest ona bardziej wytrzymała od zwykłego papieru czy etykiety. Wygląda również bardziej profesjonalnie i elegancko.

Drukarki kart plastikowych – zastosowanie

Tego typu drukarki można wykorzystać w wielu miejscach.  W szkołach, przedszkolach, sklepach, siłowniach, klubach fitness, solariach i innych punktach usługowych oraz zakładach pracy. Na kartach możemy drukować wiele informacji przydatnych podczas weryfikacji.

Karty wykorzystuje się w zastosowaniach takich jak: identyfikatory i karty kontroli dostępu, personalizowane karty upominkowe, członkowskie i lojalnościowe, identyfikatory dla uczestników imprez, karty płatnicze wydawane na żądanie, karty chipowe w turystyce, sektorze gier i rozrywki, karty identyfikacyjne w przedszkolach i szkołach.

Rodzaje drukarek kart plastikowych

Ze względu na technologie wykorzystaną w różnych modelach drukarek możemy je podzielić na kilka rodzajów. Podstawowym podziałem jest rodzaj druku. Rozróżniamy druk monochromatyczny oraz kolorowy. W sytuacji gdzie wygląd karty plastikowej nie stanowi głównego celu możemy śmiało wykorzystać własnie druk monochromatyczny. Dane przedstawione w ten sposób są na pewno bardziej czytelne i zrozumiałe. Wydruk kolorowy zachwyci natomiast głębia koloru. Takie drukarki wykorzystuje się w sytuacji gdzie kolor i wygląd ma znaczenie.

Następny podział to drukarki do zadruku jednostronnego oraz obustronnego. W większości przypadków sprawdzi się ten pierwszy rodzaj. Gdy jednak chcemy zaoszczędzić czas oraz umieścić więcej treści na samej karcie warto wybrać model z zadrukiem dwustronnym.

Oferta

Popularne modele drukarek kart dostępne w naszej ofercie do m. in.: Zebra ZC100Zebra ZXP3SD260. Są to modele bardzo popularnego producenta Zebra oraz Entrust Datacard. Oprócz samych drukarek oferujemy również elementy eksploatacyjne jak taśmy barwiące oraz same karty. Zajmujemy się również obsługą posprzedażową i serwisem. Zachęcamy do kontaktu w celu przygotowania oferty.

Wyświetlanie wszystkich 10 wyników