BEZPRZEWODOWE CZYTNIKI KODÓW KRESKOWYCH

Czytniki kodów kreskowych to niezbędna technologia w każdej firmie. Używaj skanerów kodów kreskowych, aby szybko wprowadzać złożone kody kreskowe do terminali POS, aby szybciej sprawdzać klientów lub śledzić ruch paczek z magazynu do dostawy. Bezprzewodowe czytniki kodów kreskowych pomagają w przeprowadzaniu dokładnych inwentaryzacji z precyzją i dokładnością, jednocześnie umożliwiając użytkownikom mobilność.

Obsługuj klientów szybciej

Korzystaj z czytników kodów kreskowych USB, aby szybko skanować elementy, oszczędzając czas w porównaniu z procesami ręcznego wprowadzania danych. Wysokiej klasy czytniki kodów kreskowych są w stanie odczytywać wiele kodów kreskowych jednocześnie. Skanery kodów kreskowych Bluetooth® i RF przesyłają dane do komputera hosta w czasie rzeczywistym w celu szybkiego przetwarzania artykułów. Włączenie drukarek kodów kreskowych i etykiet do standardowych procedur operacyjnych firmy zwiększa produktywność, przyspieszając procedury etykietowania i skracając czas potrzebny na znalezienie dodatkowych zapasów. Usprawnienie procesów biznesowych za pomocą technologii kodów kreskowych zwiększa czas, jaki personel ma na zapewnienie klientom wysokiej jakości usług. Ręczne bezprzewodowe czytniki kodów kreskowych są kompaktowe i lekkie, dzięki czemu można je łatwo przenosić po sklepie i szybko udzielać klientom odpowiedzi na zapytania.

Połącz się bezprzewodowo z terminalami POS

Bezprzewodowe skanery kodów kreskowych usuwają bałagan, utrzymując porządek w rejestrach i obszarach roboczych. Bezprzewodowe skanery kodów kreskowych wykorzystują połączenia Bluetooth lub WIFI® zamiast kabli do łączenia się z terminalami POS, systemami komputerowymi lub urządzeniami mobilnymi. Bezprzewodowe skanery umożliwiają personelowi szybkie poruszanie się po sklepie i skanowanie artykułów lub śledzenie przesyłki w procesie wysyłki. Opcje bezprzewodowe dają dodatkową korzyść w postaci przemieszczania się do dużych lub skomplikowanych w obsłudze obiektów, zamiast niewygodnego manewrowania wokół obiektu za pomocą ciasnych kabli. Skanery kodów kreskowych Bluetooth szybko łączą się z urządzeniami obsługującymi technologię Bluetooth. Pracując w odległych lokalizacjach bez połączenia z Internetem, wybierz skanery kodów kreskowych offline, które przechowują dane, które użytkownik może później przesłać do systemu inwentaryzacyjnego.

Utrzymuj dokładną inwentaryzację

Utrzymywanie dokładnej inwentaryzacji jest niezbędne do wydajnego prowadzenia każdej firmy, aby pomóc zapobiegać stratom produktów i zapewnić terminowe dodawanie nowych zamówień magazynowych. Skanery wsadowe przechowują dane w pamięci wbudowanej w celu szybkiego liczenia zapasów. Wysokiej klasy czytniki kodów kreskowych dokładnie odczytują nawet słabo wydrukowane, pomarszczone, wyblakłe, zniekształcone lub zabrudzone kody kreskowe szybko i szybko przy słabym oświetleniu. Tego typu skanery zapewniają personelowi technologię umożliwiającą rejestrowanie nawet najbardziej nieczytelnych, uszkodzonych kodów kreskowych wydrukowanych na drukarkach termicznych, pomagając w utrzymaniu dokładnej inwentaryzacji.

Zabezpiecz swoją firmę na przyszłość dzięki technologii, którą można aktualizować

Kluczowym elementem zabezpieczenia biznesu na przyszłość jest inwestowanie w technologię, którą można aktualizować i jest kompatybilna z nowymi technologiami. Czytniki kodów kreskowych USB pozwalają na szybkie, niezawodne połączenie przewodami z dowolną kasą, systemem komputerowym czy urządzeniem mobilnym ze złączem USB. Aby uzyskać większą elastyczność użytkowania, wybierz skaner kodów kreskowych obsługujący zarówno przesyłanie danych w czasie rzeczywistym, jak i wbudowaną pamięć. Szukaj skanerów z możliwością tworzenia niewidocznych znaków wodnych zawierających złożone dane kodów kreskowych na powierzchni produktów, dzięki czemu kody kreskowe Digimarc® są przyszłością technologii kodów kreskowych. Skanery kodów kreskowych, które potrafią odczytywać kody kreskowe Digimarc®, zwiększają możliwości firmy w zakresie stosowania i pobierania aplikacji danych z produktów.

symbol ds3578 dsg centrum
Show Filters

Wyświetlanie wszystkich wyników: 60

Wyświetlanie wszystkich wyników: 60