KOMPUTERY MOBILNE

Jeśli potrzebujesz skalowalnej, niezawodnej technologii mobilnej, która dzięki odpowiedniemu oprogramowaniu integruje się z Twoimi obecnymi systemami, mamy dla Ciebie wiele rozwiązań. W DSG Centrum oferujemy szeroki wybór mobilnych komputerów  i kolektorów danych. Obok tradycyjnych komputerów przenośnych, które obejmują urządzenia przenośne ręczne, naramienne, czy też montowane w pojazdach, oferujemy wytrzymałe i trwałe tablety przemysłowe dla przedsiębiorstw. Urządzenia te są intuicyjne i łatwe w użyciu. Łączą w sobie znane funkcje osobistych smartfonów z funkcjami mobilności przemysłowej oraz wykonują zadania niezależnie od lokalizacji.

Oferujemy konkurencyjne ceny komputerów mobilnych producentów takich jak  Zebra, Motorola, Honeywell, Datalogic, Intermec, Cipherlab, Arbor, Argox, M3 Mobile oraz Newland.

Dzięki konkretnym modelom dostosowanym do konkretnych branż, takich jak opieka zdrowotna, magazynowanie, produkcja i handel detaliczny, firmy mogą zminimalizować błędy i zwiększyć wydajność w codziennych zadaniach.

Podobnie jak bezprzewodowe skanery, komputery przenośne czytają kody kreskowe zarówno 1D jak i 2D, a ponadto są one dostępne w różnych rozmiarach, kształtach i formach.

Dzisiejsze komputery przenośne obsługują również technologię RFID.

Jeśli zatem potrzebujesz wydajnego urządzenia, które jest całkowicie mobilne i umożliwia dostęp do informacji i ich edycję w czasie rzeczywistym – komputer przenośny jest urządzeniem dla Ciebie.

zebra tc8000 dsg centrum
Show Filters

Wyświetlanie 1–72 z 307 wyników

Wyświetlanie 1–72 z 307 wyników