Chcesz porozmawiać?

Zadzwoń do nas (+48) 513 154 660

Nasze media społecznościowe

JAKIE SĄ KOMPUTERY MOBILNE MC2200 / MC2700?

Ekonomiczna mobilność „bez kompromisów” dla małych i średnich firm

Jeśli chodzi o wspomaganie pracowników w małych i średnich firmach, Zebra MC2200 / MC2700 jest numerem jeden. Dzięki niemu możesz zapewnić pracownikom połączenie bezprzewodowe w dowolnym miejscu dzięki  modelom z WiFi i danymi komórkowymi (MC2700) oraz tylko Wi-Fi (MC2200). Urządzenia te ustawiają poprzeczkę w zakresie komfortu pracy – oprócz niezrównanej ergonomii są o 20% lżejsze od wielu konkurencyjnych urządzeń. Dodatkowo odpowiedni poziom wytrzymałości zapewnia niezawodne działanie. Zintegrowany ekran dotykowy i klawiatura obsługują dzisiejsze „zielone” aplikacje TE, a już wkrótce interaktywne aplikacje dotykowe na Androida. Narzędzia Mobility DNA sprawiają, że Twoje urządzenia są łatwiejsze w obsłudze, zarządzaniu i zabezpieczeniu.

Komputery mobilne MC2200 / MC2700 – właściwy sprzęt i oprogramowanie, odpowiednia wytrzymałość i zaawansowana ergonomia – wszystko za odpowiednią cenę

 

TOP 5 KORZYŚCI DLA KLIENTÓW

 1. Jedyne urządzenie, które można wszędzie zabrać. Wewnątrz Twojego obiektu – nawet jeśli nie masz sieci Wi-Fi lub zasięg jest nierówny. Rozległe obszary zewnętrzne, takie jak stocznie i porty, gdzie sieć WiFi może być zbyt kosztowna we wdrożeniu i utrzymaniu. Technicy naprawiający sprzęt w terenie. Kierowcy dostarczający paczki.
  Bez względu na to, gdzie są Twoi pracownicy, wybierając model MC2700 z WiFi / komórkową transmisją danych lub model MC2200 tylko z WiFi, możesz zapewnić pracownikom mobilny dostęp do danych, których potrzebują do prawidłowego wykonania pracy.
 2. Niewiarygodna ergonomia. Komputery mobilne MC2200 / MC2700 to jedyne urządzenia w swojej klasie, w których występują różnice konstrukcyjne, które odczują Twoi pracownicy. Po pierwsze waga urządzenia – zostało ono zaprojektowane jako jedno z najlżejszych urządzeń w swojej klasie i jest o 20% lżejsze niż wiele konkurencyjnych rozwiązań. Wielokrotnie nagradzany zespół projektantów przemysłowych Zebry dotknął prawie każdego aspektu urządzenia i uchwytu spustu, aby ułatwić trzymanie, łatwe znajdowanie klawiszy za pomocą dotyku, łatwą obsługę jedną ręką – niezależnie od tego, czy pracownicy wprowadzają dane na klawiaturze, czy na ekranie dotykowym i nie tylko .
 3. Wybierając komputery mobilne MC2200 / MC2700, wybierasz urządzenia z platformą „Ultimate Series” firmy Zebra – zawierającą jeden z najbardziej zaawansowanych obecnie procesorów i najbardziej zaawansowaną wersję Androida. Rezultatem jest wydajność podobna do komputera stacjonarnego w praktycznie każdej aplikacji – nie musisz tracić czasu na oczekiwanie na załadowanie ekranów. Dzięki technologiom oszczędzającym energię w pracy standardowy akumulator wystarcza na dwie pełne zmiany, a akumulator o zwiększonej pojemności wystarcza na prawie trzy pełne zmiany.
 4. Możesz używać terminali praktycznie od razu po wyjęciu z pudełka, dzięki Mobility DNA Professional – tylko w ofercie Zebra. Bezpłatne narzędzia gotowe do użytku sprawiają, że Twoje urządzenia są łatwiejsze w użyciu, zabezpieczeniu i zarządzaniu i to od pierwszej chwili. Przygotuj swoje urządzenia za pomocą wszystkich odpowiednich aplikacji i ustawień, skanując kod kreskowy lub dotykając tagu NFC. Skanuj i wysyłaj dane kodów kreskowych bezpośrednio do istniejących aplikacji za pomocą DataWedge – bez programowania ani zmian w aplikacji. Wybierz funkcje i aplikacje, do których mają mieć dostęp pracownicy za pomocą ekranu głównego przedsiębiorstwa.
 5. Więcej wspaniałych opcji, większa wartość urządzenia. Przenieś produktywność, bezpieczeństwo urządzeń i prostotę wdrażania na wyższy poziom dzięki zaawansowanym narzędziom w licencji Mobility DNA Enterprise License. Dostosuj swoją licencję, dodając jedno z dwóch narzędzi ze zniżką: uruchamiaj aplikacje TE Green Screen z Zebra Terminal Emulation LiteTM – lub twórz aplikacje internetowe, które integrują wszystkie funkcje urządzeń MC2200 / MC2700 z przeglądarką Enterprise Browser. W jednej z najbardziej wszechstronnych rodzin akcesoriów każdy znajdzie coś dla siebie, od akcesoriów dla użytkowników do łatwego przenoszenia i IT do ekonomicznej rozbudowy zaplecza.

 

ZASTOSOWANIA

Na zewnątrz lub w terenie

 • Stocznie / porty
 • Obsługa w terenie
 • Poczta i kurier

Lokalnie

 • Magazynowanie / dystrybucja
 • Produkcja
 • Handel detaliczny (front i tył sklepu)

 

ROI

 • Uproszczenie zarządzania i wsparcia poprzez standaryzację na jednym urządzeniu, które obejmuje wiele aplikacji
 • Poprawa produktywności personelu
 • Popraw dokładność zadań
 • Popraw ogólną wydajność operacyjną
 • Lepsza obsługa klienta
 • Zaawansowana ergonomia, lekka konstrukcja i łatwość użytkowania skracają czas / koszty szkolenia i minimalizują rotację, co prowadzi do bardziej doświadczonej i kompetentnej siły roboczej
100% zadowolonych klientów

Potwierdzone komentarzami

Szybka wysyłka

Wysyłka 1-2 dni robocze

Największa oferta

Czołowi producenci sprzętu

Bezpieczne zakupy

Przedpłata / Za pobraniem

Zadzwoń teraz