Datalogic - Sklep DSG Centrum

DataLogic

Datalogic jest globalnym liderem technologicznym na rynku automatycznych rejestratorów danych i automatyzacji procesów, specjalizującym się w projektowaniu i produkcji czytników kodów kreskowych, komputerów przenośnych, czujników do wykrywania, pomiarów i bezpieczeństwa, wizji i systemów znakowania laserowego.

Bliskość i terminowa reakcja na każde wymagania klientów, wraz z ciągłą innowacyjnością i wysoką jakością oferty, to cechy wyróżniające u podstaw sukcesu Datalogic od ponad 40 lat. Jego najnowocześniejsze rozwiązania pomagają zwiększyć wydajność i jakość procesów w handlu detalicznym, przemyśle wytwórczym, transporcie i logistyce oraz sektorze opieki zdrowotnej w całym łańcuchu wartości.

Dzięki produktom stosowanym w większości supermarketów i punktów sprzedaży, na głównych lotniskach, w czołowych portach i usługach pocztowych oraz w największych fabrykach i szpitalach na całym świecie, Datalogic gwarantuje swoim klientom kompletną ofertę, która pokrywa wszystkie potrzeby rynku, a technologia ostateczny wynik dziesięcioleci wiedzy specjalistycznej.

Datalogic może pochwalić się 45-letnią historią, podczas której osiągnął unikalne wyniki: 1 200 patentów w różnych jurysdykcjach; 11 ośrodków badawczych i rozwoju (we Włoszech, USA, Chinach i Wietnamie); tysiące prestiżowych partnerów i klientów rozmieszczonych na pięciu kontynentach. Firma stale się rozwijała przez lata, dzięki zaangażowaniu, z jakim potrzeby klientów zawsze były w centrum jakości produktów i znacznych inwestycji w badania i rozwój, wspieranych przez kierownictwo zdolne do patrzenia w przyszłość.

Obecnie Datalogic Group zatrudnia około 2900 pracowników na całym świecie, rozproszonych w 30 krajach, z zakładami produkcyjnymi i remontowymi w USA, Brazylii, Włoszech, na Słowacji, Węgrzech i Wietnamie. Datalogic S.p.A. jest notowany w segmencie STAR na Włoskiej Giełdzie Papierów Wartościowych od 2001 roku jako DAL.MI. Grupa ma siedzibę w Bolonii we Włoszech.

Wyświetlanie 1–24 z 30 wyników