Chcesz porozmawiać?

Zadzwoń do nas (+48) 513 154 660

Nasze media społecznościowe

zebra_zd620_termotransferowa dsg centrum

Rodzaje drukarek etykiet

Rodzaje drukarek etykiet

Rodzaje drukarek etykiet

Istnieje więcej niż jeden typ drukarki kodów etykiet, a wszystkie mają różne opcje konfiguracyjne i obsługują różne rozmiary etykiet, w zależności od zastosowania kodów kreskowych.

Możemy wyróżnić:

  • Drukarki biurkowe (desktop printers): Drukarki etykiet posiadające zwykle małe rozmiary i doskonale nadają się do pracy w firmach lub instytucjach, które nie muszą codziennie drukować dużej liczby etykiet z kodami kreskowymi. Jest to dobry wybór dla tych, którzy zajmują się handlem detalicznym, opieką zdrowotną, bezpieczeństwem i podróżowaniem / hotelarstwem. Drukarki te są przystępne cenowo.

przykład:

Drukarka biurkowa Sato WS4 DSG

Biurkowa drukarka etykiet Sato Ws4

  • Drukarki przemysłowe (midrange i high-end printers): są to zwykle większe drukarki, mogące drukować kody kreskowe w dużych ilościach, przy dużych prędkościach i mogą to robić 24 godziny na dobę nawet w trudnych warunkach, gwarantując ciągłość pracy operacji produkcyjnych. Przemysłowe drukarki kodów kreskowych zwykle mają takie funkcje, jak wieszaki na nośniki, przewijaki i odklejaki etykiet.

przykład:

Sato CL4NX DSG

Przemysłowa drukarka etykiet Sato CL4NX

  • Drukarki przenośne (mobile printers): dedykowane do drukowania etykiet kodów kreskowych w ruchu, mobilne drukarki kodów kreskowych są małe, ale trwałe, również odporne na warunki zewnętrzne i wstrząsy spowodowane upadkiem. Mogą one być wykorzystywane w wielu gałęziach gospodarki, w tym w transporcie i logistyce, opiece zdrowotnej i administracji publicznej.

przykład:

Drukarka przenośna Sato PW2NX DSG

Przenośna drukarka etykiet Sato PW2NX

100% zadowolonych klientów

Potwierdzone komentarzami

Szybka wysyłka

Wysyłka 1-2 dni robocze

Największa oferta

Czołowi producenci sprzętu

Bezpieczne zakupy

Przedpłata / Za pobraniem

Zadzwoń teraz