CZYTNIKI KODÓW KRESKOWYCH

Oferta dla czytniki kodów kreskowych oraz skaner kodów. DSG Centrum oferuje jedne z najbardziej konkurencyjnych cen w branży dzięki naszemu elitarnemu statusowi najlepszych partnerów z producentami takimi jak Motorola, Symbol, Datalogic, Honeywell, Intermec. DSG Centrum ma duży wybór ręcznych skanerów kodów kreskowych do zarządzania zapasami, wysyłki i odbioru oraz sprzedaży detalicznej – nawet skanery kompatybilne z iPhone, Android i iPad. Skanery kodów kreskowych automatyzują identyfikację śledzenie produktów, ludzi, zapasów i zasobów w celu uzyskania maksymalnej wydajności i przejrzystej zgodności w całym łańcuchu dostaw. Te urządzenia elektroniczne, znane również jako czytniki kodów kreskowych, wykorzystują silniki laserowe, liniowe lub skanery 2D do przechwytywania obrazów i przesyłania ich do komputera głównego. DSG Centrum oferuje kilka typów skanerów kodów kreskowych z funkcjami unikalnymi dla konkretnych środowisk, aplikacji i branż.

Czytniki kodów kreskowych w naszej ofercie

Bogata oferta czytników kodów kreskowych jest tym czym możemy się poszczycić. Duża sieć dostawców gwarantuje dostęp do każdego rodzaju czytników. Ze względu na podział są to ręczne czytniki kodów, bezprzewodowe czytniki, stacjonarne czytniki kodów, ladowe czytniki kodów przygotowane do zabudowy w ladzie zakupowej oraz czytniki ubieralne tzw. wearable. Ze względu na odczyt możemy podzielić czytnik kodów na 1D i 2D. Przy większej ilości czytników możemy ubiegać się o ceny specjalne. Dlatego nasza oferta jest szczególnie atrakcyjna.

Jaki skaner kodów wybrać?

Dla wielu wybór odpowiedniego czytnika kodów kreskowych jest nie lada wyzwaniem. Jaki skaner kodów wybrać aby inwestycja była opłacalna? Jakie kody ma czytać w jakich warunkach pracować. Dla tych wszystkich, którzy stoją przed wyborem przygotowaliśmy specjalny poradnik do którego link znajduje się poniżej.

https://www.dsgcentrum.pl/przewodnik-po-czytnikach-kodow/

Jeżeli mimo lektury naszego przewodnika wybór skanera kodów będzie dalej problemem zapraszamy do kontaktu. Nasz konsultant przeprowadzi darmowy, szczegółowy wywiad po czym dobierze odpowiednie rozwiązanie.